Gmina Góra Kalwaria

Ważna informacja dla rolników – zawieszenie wywiadów bezpośrednich w Powszechnym Spisie Rolnym

W związku z utrzymującym się wysokim poziomem zachorowań spowodowanych pandemią COVID–19, Centralne Biuro Spisowe podjęło decyzję o prowadzeniu w najbliższym czasie wyłącznie wywiadów telefonicznych przez rachmistrzów spisowych.


Szanowni Państwo,

Z troski o zdrowie i bezpieczeństwo rolników oraz pracowników statystyki zawieszono wywiady bezpośrednie, które miały być realizowane od 1 października br.

Przypominamy, że użytkownicy gospodarstw rolnych mają obowiązek udziału w Powszechnym Spisie Rolnym i mogą go wypełnić korzystając z dwóch w pełni bezpiecznych metod bez konieczności kontaktu z osobami z zewnątrz:

1) Samospis internetowy – dostępny na stronie https://spisrolny.gov.pl/

2) Spis telefoniczny – należy zadzwonić na infolinię spisową pod numer 22 279 99 99 i zgłosić chęć spisania gospodarstwa.

Z użytkownikiem gospodarstwa rolnego, który nie skorzysta z żadnej z obu wspomnianych opcji, skontaktuje się telefonicznie rachmistrz. Rolnicy powinni pamiętać, że w takim przypadku nie będą już mogli odmówić udzielenia odpowiedzi i przełożyć spisu na inny termin.


Z poważaniem,

Wojewódzkie Biuro Spisowe w Warszawie

Kopiuj linkPodziel się na Facebook.comPodziel się na Twitter.com

Wyświetlono: 148

Zobacz również

 • 30.09.2020 Sport

  Jedenaście biegów na 11 listopada

  Wielkimi krokami zbliża się Bieg Niepodległości o Puchar Burmistrza Góry Kalwarii. W poniedziałek ruszyły zapisy. Już dwudziesty ósmy raz 11 listopada na ulicach naszego miasta będą się...
 • 1.10.2020 Samorząd

  Zgłoś uprawę konopi i maku

  Burmistrz miasta i gminy Góra Kalwaria informuje, że zobowiązany jest przekazać do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego informacje dotyczące ilości planowanego areału uprawy...
 • 1.10.2020 Społeczeństwo

  Bądźmy Gotowi! Nie dajmy się!

  Pod takim hasłem Fundacja Gotowi.org, twórca portalu gotowi.org, bezpłatnego serwisu o zagrożeniach i sposobach radzenia sobie z nimi, prowadzi swoją kampanię informacyjną dla każdego z nas. Celem...

Gmina Góra Kalwaria

Adres:

05-530 Góra Kalwaria

ul. 3 Maja 10

 

22 727 34 11-13

umig@gorakalwaria.pl

Godziny pracy urzędu:

Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria jest otwarty w godzinach:

poniedziałek: 800 – 1700

wtorek: 800 - 1600

środa: 800 - 1600

czwartek: 800 - 1600

piątek: 800 - 1500

Powrót do góry