Gmina Góra Kalwaria

Uwiecznij ciekawe miejsce i wygraj nagrodę

Do 28 września uczniowie mogą przesyłać prace na konkurs przyrodniczo-plastyczny, organizowany przez Punkt Informacji Europejskiej.

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa, prowadzony przez miasto stołeczne Warszawa i współfinansowany ze środków Unii Europejskiej, zaprasza uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych, zlokalizowanych na terenie stolicy i gmin wchodzących w skład Warszawskiego Obszaru Funkcjonalnego, do udziału w konkursie „Wycieczka ekologiczna po zielonej metropolii warszawskiej”.

Spędzasz weekend w ciekawym miejscu niedaleko Warszawy? Mieszkasz w podwarszawskiej gminie, która może poszczycić się wieloma pięknymi zakątkami? Lubisz planować wyjazdy rodzinne, a do tego rysowanie sprawia Ci przyjemność? Podziel się z nami swoim pomysłem na jednodniowy wypad poza miasto i stwórz kartkę z przewodnika!

Prace muszą zostać wykonane na kartce formatu A4 i zawierać: nazwę miejsca, rysunki lub samodzielnie wykonane fotografie ilustrujące dane miejsce, opis wycieczki i miejsc wartych odwiedzenia, ewentualnie mapę. Pamiętaj, że odwiedzając jakieś miejsce, należy pozostawić je w takim samym stanie, w jakim się je zastało. Dlatego podczas planowania wycieczki uwzględnij to, jak będziesz dbać o środowisko naturalne podczas podróży.

Prace zostaną ocenione w trzech kategoriach wiekowych:

  • I: uczniowie klas 0–3,
  • II: uczniowie klas 4–8,
  • III: uczniowie szkół ponadpodstawowych.

Na autorów najlepszych prac czekają: natychmiastowe aparaty fotograficzne, czytniki do e-booków oraz słuchawki bezprzewodowe!

Pracę w formacie pdf lub jpg oraz formularz zgłoszeniowy prosimy przesłać pocztą elektroniczną na adres mejlowy europedirect-warszawa@um.warszawa.pl z tytułem wiadomości „Wycieczka ekologiczna po zielonej metropolii warszawskiej” w terminie do 28 września 2020 roku. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu. Wszelkie pytania prosimy kierować telefonicznie (22 443 02 26, 22 443 03 69) lub pocztą elektroniczną (europedirect-warszawa@um.warszawa.pl).

Kopiuj linkPodziel się na Facebook.comPodziel się na Twitter.com

Wyświetlono: 352

Załączniki

Zobacz również

Gmina Góra Kalwaria

Adres:

05-530 Góra Kalwaria

ul. 3 Maja 10

 

22 727 34 11-13

umig@gorakalwaria.pl

Godziny pracy urzędu:

Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria jest otwarty w godzinach:

poniedziałek: 800 – 1700

wtorek: 800 - 1600

środa: 800 - 1600

czwartek: 800 - 1600

piątek: 800 - 1500

Powrót do góry