Gmina Góra Kalwaria

Terapia poprzez jazdę konną

„Oni Są, a My jesteśmy dla Nich" - pod tym hasłem działa na terenie naszej gminy Stowarzyszenie Oni Są, którego celem jest aktywne wspieranie rozwoju intelektualnego i fizycznego niepełnosprawnych podopiecznych poprzez organizowanie zajęć rehabilitacyjnych i terapeutycznych.

I właśnie w przyszłym tygodniu ruszają zajęcia z jazdy konnej, w których będą uczestniczyli niepełnosprawni podopieczni stowarzyszenia, a wśród nich mieszkańcy naszej gminy. Projekt realizowany jest w ramach zadania publicznego „Sport poprzez jazdy konne - wakacyjne spotkania z Cekinem" i został dofinansowany z budżetu miasta i gminy Góra Kalwaria.

Zajęcia są bezpłatne i prowadzone będą pod czujnym okiem wykwalifikowanej kadry ze Stajni Prado w Konstancinie-Jeziornie. Realizacja projektu potrwa do 15 września 2020 r.

Więcej informacji o działalności Stowarzyszenia Oni Są na stronie: http://www.onisa.org.pl/.

Kopiuj linkPodziel się na Facebook.comPodziel się na Twitter.com

Wyświetlono: 472

Zobacz również

 • 29.06.2020 Samorząd

  Danuta Rechnia odwołana

  Szanowni Mieszkańcy, pragniemy poinformować, że Danuta Rechnia nie jest już wiceburmistrzem gminy Góra Kalwaria. Burmistrz Arkadiusz Strzyżewski odwołał ją z tego stanowiska z dniem dzisiejszym....
 • 30.06.2020 Społeczeństwo

  Głosujesz korespondencyjnie? Dziś mija termin zgłoszeń

  Przypominamy, że (30 czerwca) mija termin zgłoszenia zamiaru głosowania korespondencyjnego w II turze wyborów Prezydenta RP. Osoby będące na kwarantannie mogą tę czynność wykonać do 7 lipca, a osoby...
 • 1.07.2020 Samorząd

  Złóż ofertę, zorganizuj warsztaty

  Ogłoszony został otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego. Zgłoszone projekty mają polegać na realizacji programu w zakresie profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych...

Gmina Góra Kalwaria

Adres:

05-530 Góra Kalwaria

ul. 3 Maja 10

 

22 727 34 11-13

umig@gorakalwaria.pl

Godziny pracy urzędu:

Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria jest otwarty w godzinach:

poniedziałek: 800 – 1700

wtorek: 800 - 1600

środa: 800 - 1600

czwartek: 800 - 1600

piątek: 800 - 1500

Powrót do góry